Červenec 2015

Think positive and positive things will happen

26. července 2015 v 19:30 | Anee |  Deník
Dlouho jsem na blogu nebyla a velmi dlouho jsem uvažovala, zda se mám vrátit. Vždy mi přišlo, že nemám na všechny ty blogerky, které sleduji, ale rozhodla jsem se, že to zkusím znovu. Sice nejsem kdoví jak skvěla, ale je to něco co mě baví. Takže abych začala něco, co by vás mohlo opravdu zajímat. :)

Dnes jsem se rozhodla, že si udělám koupelové bomby, jak již plánuji skoro rok. Návod jsem našla na této stránce http://carujeme.cz/domaci-sumive-bomby-do-koupele/ . Rozhodně se mrkněte a pokud vás baví vytvářet domácí blbinky, tak to zkuste :) S mamkou jsme se u toho moc pobavily a teď nám krásně voní byt.
Den jsem začala úklidem paneláku, jelikož jsem stále student bez maturity, tak jsem si našla pouze brigádu v Croppu, ale tam mě skoro nechtějí, tak jsem uklizečka. :D Poté jsme šly s mamkou nakoupit ingredience na bomby. Jelikož u nás albert hodlají zrušit, tak byl velký problém něco najít, vše bylo vybrané a nebo přesunuté na jiné místo. Kolem 16:00 jsem šla se Spajkynem (to je náš neštěkající pes :D) na trošku delší procházku. No... v první chvíli jsem si říkala, že vyjdu ten blbej kopec do lesa a pak půjdu domů. Dopadlo to tak, že jsem začala fotit jako blázen a šla dál a dál. Kdo by tušil, že se ztratím někde, kde bydlím. :D Tak jsem asi půl hodiny hledala cestu domů a nakonec jsem vyšla na lehce známém místě. Velmi se mi ulevilo :D. Pak mi volala moje malá kamarádka (moje nejlepší kamarádka je o 5 let mladší no... ale je to nenahraditelná kamarádka :) ). Měla trošku depku, jelikož musela zůstat sama na chatě a nudila se tam, tak jsme si chvilku povídaly a slíbila jsem ji, že až přijede, tak si uděláme frappé, nějaké masky, budem si lakovat nehty a budem poslouchat písničky a opalovat se :D. Jednou za čas obě potřebujeme takovou chvilku, která holka ne? :). Nakonec jsem došla domů, chvilku relaxovala a vrhla se na ty naše experimenty. Jsem nadšená. Vážně jsem nečekala, že to vyjde.
Tohle by byo tak vše z dnešního dne :) Byla by jsem velmi ráda, kdyby jste mi napsali do komentářů, jaký byl váš den a také budu ráda za odkaz na váš blog :) Hodím vám sem pár fotek z dnešního dne. Tak přeji krásný zbytek dne :* <3
PS.: Kdyby něco, tak se ze mě stala momentálně instagramová milovnice :D Budu ráda, za každé sledování <3 A ještě fotečku s novým piercingem :) :*