Duben 2017

Miluj a budeš milován

1. dubna 2017 v 11:05 | Enie Sedláčková |  Deník
Dámy, stalo se vám, že se vám nikdy nedařilo najít ideální protějšek. Vždy někdo lhal, podváděl nebo vás dokonce využíval a mlátil? To jsou v rychlosti popsané všechny moje vztahy a tak jsem se minulý rok v létě rozhodla, že budu sama, budu se starat o sebe a o ostatní, chovat se ke všem hodně, i když si to třeba nezaslouží. V Září jsem nastoupila do nové školy a snažila se se všema opravdu vycházet v nejlepším. Našla jsem si tam úžasný kamarády, se kterými chodíváme pokecat někam do baru. Kamarád ze třídy si se mnou tak rozumněl, že mě začal brávat do své party lidí a jeden z jeho kamarádů od dětství šel na pohovor do baru, kde se nakonec dostal a tak jsem jako podpora šla na jeho první směnu. V baru se mi tak zalíbilo, že jsem tam začala chodit pravidelněji. Byli tam strašně příjemní lidi. Až nakonec jsem potkala svou lásku. Byla jsem z něj celá vedle a sledovala jsem, jak za ním chodí holky a snaží se na něj zapůsobit. Já samozřejmě klasicky bez kapky sebevědomí jsem se jen dívala z dálky a říkala si, jak je možný, že je tak úžasný a přitom tak hodný.
Žádná z holek neměla šanci, on čekal na svou vyvolenou.
Jednoho dne, kdy jsem tam zůstala déle a také pila trošku déle (neodsuzujte mě, každý z vás se určitě párkrát opil) jsem se rozhodla, že za ním půjdu, jelikož tam pracoval od rána do večera, tak přespával v baru, kde měli posezení na zemi s polštářky. Přišla jsem za ním a uvědomila jsem si, že se nebojím jít za ním a mluvit s ním, tak jsem si vedle něj lehla a přitulila se.
Druhý den zase veselá, protože mi dal pusu na tvář, jsem se rozhodla, že se zastavím do baru znovu, i když jsem měla šílenou kocovinu :D Ale slavil se půlrok od otevření baru, tak jsem tam prostě musela být.
Když se blížila půlnoc, tak měl proslov, byl tak vtipný a tak kouzelný, že jse z něj nemohla spustit oči. Bouchlo se šampáňo a on šel ke mě. Byla jsem celá rudá a nervózní z toho, co mi řekne. Před všema lidma tam mě začal líbat. Bylo to úplně jako z romantického filmu :3
Samozřejmě mě přestaly mít rády holky, které se o něj snažily :D
Řekl mi, že mi chtěl dát najevo, že má opravdu zájem a že to se mnou myslí vážně.

Teď jsme spolu skoro 5 měsíců, ale jakoby jsme spolu byli celý život. Už spolu vpodstatě bydlíme, teď jen čekáme na volný pozemek, kde bude moct postavit nějaký menší baráček se zahradou, kam se spolu přestěhujeme.
Opravdu jsem nikdy nebyla tak moc šťastná. Neměla jsem od svých 14 let kamarády a ani hodného přítele a teď mám všechno!
Proto pokud máte nějaké těžké období, hlavu vzhůru, jednou jste dole a jednou nahoře <3
Omlouvám se za takový příspěvěk, ale srdce mi říkalo, že se o to musím někde podělit :)
A jaký je váš příběh? :) Ráda si přečtu pokud máte na svém blogu nebo klidně do komentářů :)
Přeji krásný zbytek dne a ještě krásnější Duben :)