Listopad 2018

To je prostě život

27. listopadu 2018 v 9:50 | Enie Sedláčková |  Deník
Krásné úterní ráno všem,

Je to hodně dlouho, co jsem naposledy napsala článek. Vlastně ani nevím, jestli se hodlám vrátit ke psaní na blog.

V poslední době se toho hodně změnilo a já měla potřebu to nějakým způsobem zveřejnit. Bohužel na sociální síťi máte tolik známých, že by si o tom povídali a mysleli si o vás, že jste ztracení, v depresích...

Předposlední článek na blogu byl o novém vztahu, kdy jsem byla opravdu moc šťastná a sdílela svoji radost s vámi, i když vlastně nemám žádné čtenáře, byla jsem prostě šťastná.

Dnešním dnem bysme spolu byli 2 roky a týden. Bohužel mi už před nějakým časem spadly růžové brýle a já nebyla zamilovaná a začala ho milovat. Milovala jsem takovým způsobem, až jsem došla do fáze, kdy jsem neměla ráda sama sebe a snažila se tolerovat jeho chyby.

Ano, každý máme chyby, ale ty jeho mi braly energii.

Slavili jsme rok výročí a já ho stále milovala, jen už to nebylo takové, jako předtím, učila jsem se milovat jeho chyby. Milovala jsem ho i přesto, že mi nevěnoval svůj čas a já se neustále trápila.

Po nějaké době jsem si zvykla na samotu, zvykla jsem si na to, že jsem doma neustále sama a už jsem ani nečekala do rána, než se vrátí, zvykla jsem si vlastně na to, že se ani nechováme jako partneři.

Hodně dlouhou dobu jsem si uvědomovala, že nejsem šťastná a že s tím chci něco udělat. Pořád jsem hledala chyby sama v sobě a snažila se napravit sebe!

Chyba!

Po necelém roce jsem se rozhodla, že v tomhle vztahu se udržovat nechci, jenže jsem si neuvědomovala to, jak strašně moc ho miluji i přes ty chyby a prostě to nedokázala. přes půl roku jsem se udržovala ve vztahu, kdy jsem nebyla šťastná. Tak jsem se rozhodla mu to říct.

Ano, všechno se změnilo, byl se mnou doma, trávili spolu spoustu času, ale já už ten čas s ním trávit nechtěla. Byla to hrozná situace. Po cca měsíci, kdy se partner snažil, já to prostě už vzdala a nedalo se to zachránit.


Momentálně jsem přestěhovala většinu věci zpět k mamce a snažím se soustředit sama na sebe, vzdělávat se, mám v plánu si udělat různé certifikáty a především, naučit milovat sama sebe (zase)...

Můžu říct, že občas sedím a říkám si, jestli jsem neudělala chybu, ale to po rozchodu přijde asi vždy, přemýslení, výčitky...


Proč tento článek píšu?
Hlavně sama pro sebe, předpokládám, že toto ani nikdo nepřečte Smějící se.
Posunout se dál..

Krásný zbytek dne přeji všem. Mějte se rádi!
Anett